Bieganie to rozrywka dla ludzi o niezbyt subtelnej umysło...

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Kolaj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 654
Rejestracja: 23 lis 2012, 18:53
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:50
Lokalizacja: Piaseczno k/Warszawy

Nieprzeczytany post

Proponuję spuścić zasłonę milczenia. Nie pierwszy i nie ostatni kretyn na kuli ziemskiej. Nie ma co się ekscytować.
rudnickir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 723
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wystarczy zerknąć na autora tekstu żeby stwierdzić , że każdy sport uważa za narzędzie dla mniej intelektualnych:)
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:No i co my na to ?
cyt. "Znam niezmiernie zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu, aby raz w tygodniu spędzić w kościele trzy kwadranse, za to wstają codziennie przed świtem, aby pobiegać sobie przez dwie godziny. I choć nie są w stanie spotkać się raz w miesiącu z rodziną czy przyjaciółmi."

Tutaj pewnie misia-pysia coś uwiera :hahaha:

Ja trochę widzę to inaczej: Ludzie zapracowani, przepracowani, wypaleni sięgają po rozrywki proste.
Na przykład niektórzy jeżdżą na działkę sadzić marchewkę. Inni wkładają biegowe buty i biegają.
Bieganie nie jest studiowaniem podręczników szachowych, nie jest skomplikowane.
A ma być ???
krunner
tajt28
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 282
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:09
Życiówka na 10k: 39:48 min
Życiówka w maratonie: 3:05:30
Lokalizacja: Polska B

Nieprzeczytany post

No co zrobić. Choroba nie wybiera. Kij w mrowisko wsadzę z przyjemnością - polska prawicowość to cała jednostka chorobowa.
Obrazek
joggi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 03 lis 2007, 13:06

Nieprzeczytany post

Tak... Gdyby nie wplątał w to ludzi praktykujących wiarę, to byłoby nieważne. Wyjątkowy bałwan. Poziom równy Staszewskiemu.
Awatar użytkownika
jabbur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1364
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:23
Życiówka na 10k: 0:38:22
Życiówka w maratonie: 3:02:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

_____
100HRMAX.PL: piszę | focę | komentuję
MariNerr
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 499
Rejestracja: 02 wrz 2013, 22:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ostro pocisnął :oczko: Równie bezczelne mogło by być chyba tylko stwierdzenie, że 5 min siedzenia na mszy "powoduje u mnie poczucie nudy i kompletnego odmóżdżenia". BTW coś nie bardzo mu służą te codzienne kilometry na rowerze, pewnie dlatego taki nerwowy w stosunku do biegaczy.
kiss of life (retired)
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:No i co my na to ? :)
joggi pisze:Tak... Gdyby nie wplątał w to ludzi praktykujących wiarę, to byłoby nieważne. Wyjątkowy bałwan.
Proponuję się nie patyczkować i napuścić na niego naszego naczelnego religioznawcę, którego miano zaczyna się na "Z" a kończy cyfrą 7. Znając ich otwartość na argumenty interlokutora, ustalenia co do tego, czy „biegactwo" ma swoje święte przedmioty w postaci "superbutów ze skomplikowanymi systemami amortyzacji, czy wręcz przeciwnie, religią jest bieganie w butach bez tego wszystkiego, zabierze im trochę czasu*, ku ogólnej uldze tutejszych forumowiczów oraz obserwatorów życia politycznego.

* - co najmniej tyle, co ustalenie wspólnej wersji przyczyn pewnej katastrofy lotniczej.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
klancyk3
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 539
Rejestracja: 27 wrz 2007, 21:29
Życiówka na 10k: 45,05
Życiówka w maratonie: 3,42,42
Lokalizacja: katowice

Nieprzeczytany post

nie wie co robi się w jego mieście:
Okazało się, że przyczyną był bieg uliczny, jakiś „półmaraton",
nie wie co robi jego pracodawca:
jak się potem dowiedziałem – miała patronat redakcja „Rzeczpospolitej"
nie wie co robi jego rodzina:
mój młodszy brat, który jest wielkim fanem tego sportu (brał też udział w tym nieszczęsnym warszawskim „półmaratonie").
co z niego za dziennikarz?

ale to spostrzeżenie mi się podoba:
Pierwsza – i najprostsza – odpowiedź brzmi: tu w ogóle nie chodzi o bieganie. Chodzi o okazję do pokazania się firm produkujących stroje i sprzęt, sponsorów płacących za organizację biegu oraz jego organizację. Kiedy przypadkowi kibice poczekają sobie dwie godziny na autobus, kiedy kierowcy postoją półtorej godziny w korku tuż obok logo sponsora, to jego nazwa na pewno utrwali im się w pamięci.
no niestety prawda taka, że wszyscy czekający w korkach z okazji zawodów w mieście będą się wściekać i trzeba ich zrozumieć.
Awatar użytkownika
WojtekM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1991
Rejestracja: 18 lip 2012, 19:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzionków

Nieprzeczytany post

ciekawe, czy Dominik pohasał już sobie dzisiaj samochodem po mieście.
Go Hard Or Go Home
nokss
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 02 paź 2013, 21:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

No cóż, idiotów nie sieją ...
saper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 631
Rejestracja: 05 mar 2012, 10:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Hasanie samochodem to dopiero rozrywka iscie inteligencka. Pierdoly, szkoda czasu. Chyba ruch spada na bieganiu ze Adam nam tutaj takie tanie podsyfy podrzuca.
radekkolon
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:35

Nieprzeczytany post

Z drugiej strony, przynajmniej częściwo mogę się zgodzić z tą wypowiedzią i tylko w stosunku do mojej osoby. Biegam, żeby poprawić swoją sprawność umysłową. Biegam, bo systematyczne treningi pozwalają mi być systematycznym również poza sportem. W końcu biegam, żeby utrzymać wysoką sprawność fizyczną, żeby nikt nie musiał łożyć na moje zdrowie, które w dzisiejszych czasach tak łatwo stracić. :ble:
Awatar użytkownika
klancyk3
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 539
Rejestracja: 27 wrz 2007, 21:29
Życiówka na 10k: 45,05
Życiówka w maratonie: 3,42,42
Lokalizacja: katowice

Nieprzeczytany post

ze stereotypami - głupi mięsniak, herlawy inteligent - rozprawiał się Łukasz Grass w Trzech mądrych małpach,

w sumie ciekawi mnie też jak ten koleś robi dziennie kilkadziesiąt km na rowerze i ma taką tuszę? chyba że chodziło mu o Rover...
ODPOWIEDZ