Marathon-travel Opinie / Athens Classic Marathon 2015

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Ulaszlo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2011, 13:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,

Mam dwa pytania, które dotykają w zasadzie jednego aspektu. Chciałbym w przyszłym roku ukończyć klasyczny Maraton Ateński (z Maratonu do Aten). Znalazłem ofertę z Marathon-travel.pl, dokładnie:

http://www.marathon-travel.pl/?p=448

Więc, chodzi o to - czy ktoś miał do czynienia z wyjazdami organizowanymi przez tę firmę?

Oprócz tego chętnie nawiązałbym kontakt z biegaczami, którzy przebiegli lub mają w planie przebiec Athens Classic Marathon.

Dzięki za odpowiedzi!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Oni są ok, byłem z nimi w Stockholmie i było to dobrze zorganizowane.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Namor
Wyga
Wyga
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2010, 12:08
Życiówka na 10k: 0:45:07
Życiówka w maratonie: 3:18:34
Lokalizacja: Małopolska

Nieprzeczytany post

O wiele taniej i ciekawiej jechać na własną rękę. Byłem tak w 2013r. Żadnych problemów a sam maraton super.
Ulaszlo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2011, 13:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Namor pisze:O wiele taniej i ciekawiej jechać na własną rękę. Byłem tak w 2013r. Żadnych problemów a sam maraton super.
No właśnie, na pewno chciałbym tam jechać ze względu na atmosferę, tło historyczne i w ogóle samo miasto. Nigdy nie byłem w Grecji, a Ateny bardziej mi odpowiadają niż wyspy typu Kreta, Rodos itp. Czytałem, że atmosfera jest genialna, ale trasa bardzo trudna i jeśli chodzi o życiówki to pewnie nie da rady (choć dla mnie to absolutnie drugorzędna sprawa). :)
Awatar użytkownika
Buldi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013, 13:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:41:49

Nieprzeczytany post

Byłem w tym roku. Niesamowite przeżycie. Organizowałem wszystko sam, służę pomocą :)
10km- 45'00''
21'097km- 1h38'49''
42'195km- 3h36'06''
Ulaszlo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2011, 13:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Buldi pisze:Byłem w tym roku. Niesamowite przeżycie. Organizowałem wszystko sam, służę pomocą :)
Super! Na pewno będę miał pytania, muszę ogarnąć o co chciałbym spytać; na pewno dowiedziałbym się o trasie, tzn. potwierdził, że jest ciężko - ale atmosfera biegu super i wszystko wynagradza. :) No i same Ateny, na jak długo byłeś i czy coś zwiedzałeś na miejscu? :)
robin
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 213
Rejestracja: 16 maja 2012, 10:35
Życiówka na 10k: 39:41
Życiówka w maratonie: 2:58:53

Nieprzeczytany post

Trasa jest ciężka, bo między Maratonem a Atenami jest pasmo wzgórz, które trzeba pokonać i na 19. kilometrze zaczyna się trwający prawie bez przerwy 13-kilometrowy podbieg, więc łatwo jest. Za to później już jest z górki :)
Ulaszlo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2011, 13:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

robin pisze:Trasa jest ciężka, bo między Maratonem a Atenami jest pasmo wzgórz, które trzeba pokonać i na 19. kilometrze zaczyna się trwający prawie bez przerwy 13-kilometrowy podbieg, więc łatwo jest. Za to później już jest z górki :)
Chyba... zjadłeś "nie". :p
KRZYSIEKBIEGA
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 512
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:22
Życiówka na 10k: 31.16
Życiówka w maratonie: 2:23;47

Nieprzeczytany post

Alternatywnie można pojechać 5 kwietnia maraton w Salonikach. Dla mnie jest to szczególny dzień gdyż obchodzić będę 40-te urodziny i ponadto jest to jubileuszowa 10-ta edycja maratonu

http://www.atgm.gr/index.php/en/

http://biegajznami.pl/forum/imprezy-zag ... o-marathon


O agencji turystycznej travel możesz poczytać w linku powyżej. Pozdrawiam
Żyje po to, by biegać
Tadeusz Kraska
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2008, 22:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radom

Nieprzeczytany post

Byłem z Marathon - Travel na kilku imprezach (Londyn, Paryż, Pekin, Rio, NYC,Egipt) - wszystkie ok!
A kolega Krzysiu, niech spojrzy na siebie i swoje "dokonania". Bo wytykać innym - jest mistrzem.
ODPOWIEDZ