II Zimowy Bieg Dębowy,Dąbrowa 09.03.2013

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Zapraszam po raz kolejny do Dąbrowy k/Mogilna na "zimowy dystans",czyli atestowane 15 km.Proszę sie zapoznać z regulaminem,bo jest sporo nowości.Podczas tego biegu będzie oficjalna promocja drugiego tomu "Pasji Biegania".Stąd też zaproszonych jest wielu biegajacych celebrytów a wśród wszystkich,którzy ukończą bieg rozlosujemy 50 albumów.
Ponieważ w czerwcu podczas Biegu Marszałka w Sulejówku rozgrywana jest rywalizacja służb mundurowych organizujemy również w Dąbrowie rywalizację zimową.Te dwa biegi objete są cyklem GP Służb Mundurowych pod patronatem "Polski Zbrojnej".Naszym partnerem w tym przedsiewzięciu jest WKB Meta Lubliniec.
Poza tym katerorią specjalną II Zimowego Biegu Debowego są MP Grubasów.
W tej edycji weryfikują zawodników(ważąc i marząc określają współczynnik BMI)Iwona Guzowska,Darek Michalczewski i Krzysiek Kosedowski.
Dla piechurów 30 min przed biegiem organizowany jest Rajd NW również na dystansie 15 km.
Oto adres strony:
www.biegdebowy.pl
New Balance but biegowy
PiotrkB
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 11 kwie 2012, 20:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Super impreza, byłem w tym roku i jak tylko będę mógł to znowu pojadę. Warto.
I tylko Legia Legia Warszawa!!!
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Biegi dla dzieci:1/Rodzice lub opiekunowie prawni(muszą być na lini start/meta w czasie trwania biegów dziecięcych)muszą zapoznać sie z programem minutowym.Jest to okres końca zimy,wiec aura może być nieprzewidywalna.Jeżeli rodzic sam bierze udział w biegu głównym powinien przyjechać wcześniej,aby odebrać swój pakiet startowy.
2/Jeżeli bedzie duże zainteresowanie wśród chłopców i dziewczynek udziałem w biegach,to wtedy zorganizujemy oddzielną rywalizację.Bedziemy przygotowani na tę opcję:)
3/W czasie biegu głównego zorganizujemy "biegowe przedszkole" dla dzieci rodziców,którzy biorą udział w Biegu Debowym.Oznacza to to,że w hali sportowej bedzie wyznaczony i oddzielony sektor,w którym doświadczone osoby zajmą sie naszymi pociechami.Godziny funkcjonowania przedszkola podam w późniejszym terminie.
4/W czasie trwania biegów dzieciecych i młodzieżowych rodzice są poza strefą biegu.Wiem,że każdy rodzic chce mieć zdjęcie swojej pociechy,ale o to zadbamy my..organizatorzy.Wszystkie dzieciaki będą miały zrobione zdjęcia,które później rodzice nieodpłatnie od nas je otrzymają.
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Kolejny ważny temat:
Noclegi -nocleg bezpłatny:
Zespół Szkół w Dąbrowie (ten sam budynek, w którym mieści się biuro zawodów)
Organizator zapewnia materace, nie zapewnia śpiworów.

- nocleg płatny:
Przystań Biskupińska (15 km od biura zawodów)
Biskupin 30, 88-410 Gąsawa
www.biskupin.com.pl
biskupin@biskupin.com.pl
tel. 52 30 25 002
fax. 52 30 25 002

pokoje 4 osobowe, 40pln/osoba+15pln śniadanie/osoba

Jest to sprawdzony hotel z doskonałym wyżywieniem położony w bardzo"klimatycznym" miejscu.Będziecie w samym sercu Biskupina,o którym nie trzeba Wam przecież nic mówic:)
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Zwracam się do wszystkich zainteresowanych startem w naszej imprezie,aby wątek dyskusji o Biegu Dębowym prowadzili w jednym miejscu,czyli tutaj.Tak więc wszystkie pytania czy inne sprawy dotyczące naszej imprezy prowadźmy w jednym miejscu.Ułatwi nam to precyzyjne odpowiadanie na Wasze pytania,prostowanie ewentualnych błędów itp.Poza tym wydaje mi sie,że przewijając wątek do góry można "odświeżyć" sobie dyskusję w ułamku sekundy.....chyba,że ktoś woli pracować równolegle na kilku klawiaturach:).Tak więc biorąc za siebie odpowiedzialność informuję,że odpowiadam na wszystkie pytania tutaj.
Do Waszej dyspozycji nie jestem tylko ja,czyli ryczacy Wasyl ale również dyrektor biegu:
Marek Cyrok,który poza tym,że trzy razy mniej od Wasyla mówi to trzy razy szybciej od Wasyla biega.Marek jest na miejscu i jest najbardziej kompetentną osobą w sprawach "okołobiegowych" w Dąbrowie.
Henryk W.
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 08 lip 2009, 09:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tym razem mam nadzieję, że nie przyjadę z grypą żołądkową, która wykluczyła mnie z możliwości przetruchtania dystansu i ograniczyła mój pobyt tylko do kibicowania. Ale i to była przyjemna rola.
kawokado
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2012, 21:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam nadzieje, że uda mi się dojechać z Gdyni choć na ten moment nie mam pojęcia jak to zrobić :) bardzo zapaliłam się do tego biegu. Będzie to moja pierwsza "piętnastka" :)
Master Piernik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 432
Rejestracja: 27 kwie 2011, 19:56
Życiówka na 10k: 32'41''
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Toruń/Lubanie

Nieprzeczytany post

Czy porównując tegoroczną trasę do tej, która ma mieć atest to Twoim zdaniem[ Wasyl] skróciła się czy wydłużyła ?
Do poprawienia:

5k - 15'36'' 2012 / 10k - 32'41'' 2015 / 15k - 50'37'' 2012 / Półmaraton - 1h12'53'' 2015

I co się tak cieszycie życiem i tak wszyscy umrzemy...
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Master Piernik pisze:Czy porównując tegoroczną trasę do tej, która ma mieć atest to Twoim zdaniem[ Wasyl] skróciła się czy wydłużyła ?
Tak właściwie nic się nie zmieniło.Zenek Piątek jak po sznurku oznaczał km tam,gdzie wcześniej oznaczał je Wasyl:)
wasyl
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 22 lut 2002, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Nagrody do rozlosowania wśród wszystkich,którzy ukończą bieg:
Poza wcześniej wspomnianymi 50 albumami na tą chwilę będzie również przeznaczona do rozlosowania pewna pula autobiografi Darka Michalczewskiego.Jest to bardzo fajnie wydana książka w formie albumu fotograficznego.Po wylosowaniu,Darek złoży odpowiednią dedykację.
Kolejny prezent od Tigera to perfumy dla pań i panów ...ile? Tego dzisiaj jeszcze nie wiem.
marsmerk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:11
Życiówka na 10k: 60m17s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szukam 1 lub 2 miejsc wolnych (udział w kosztach) w samochodzie jadącym z Warszawy lub okolic na bieg do Dąbrowy, kontakt mail: marsmerk@wp.pl
Szukam informacji na temat możliwości dojazdu do Dąbrowy komunikacją pkp, pks, itd.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2013, 08:31 przez marsmerk, łącznie zmieniany 1 raz.
PiotrkB
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 11 kwie 2012, 20:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wasyl pisze:Nagrody ... pewna pula autobiografi Darka Michalczewskiego.Jest to bardzo fajnie wydana książka w formie albumu fotograficznego.Po wylosowaniu,Darek złoży odpowiednią dedykację.
Kolejny prezent od Tigera to perfumy dla pań i panów ...
Nagroda specjalna dla zwycięzców w kategoriach: 3 rundy sparingu z Panem Dariuszem :hahaha:
I tylko Legia Legia Warszawa!!!
Mimaczek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2010, 00:02
Życiówka na 10k: 39:16
Życiówka w maratonie: 3:08

Nieprzeczytany post

Film z ubiegłorocznej edycji:
http://youtu.be/BBh6gl5ganQ
AdamSKI
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2013, 23:53
Życiówka na 10k: 50 minut
Życiówka w maratonie: 2 dni

Nieprzeczytany post

Czy już wiadomo z jakim BMI można uczestniczyć w biegu grubasów? Próbowałem wejść na stronę MP Grubasów, ale ciągle podaje informację, że strona w przygotowaniu.
olekpp
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Płock

Nieprzeczytany post

No i plisss podajcie jakie nagrody i za jakie miejsca w semi wasylu ..... bo nie wiem czy przymasować czy odpuścic :)
ODPOWIEDZ