GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

CZAS ZBIERAĆ SIĘ NA TRENING A WY ?
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja już zrobiłem trening :hej:
6:00 10km i do pracy.Miałem napisać z rana,że jest ślisko, ale o zgrozo tylko w miejscach gdzie śnieg jest udeptany albo nieudolnie zgarnięty.Nikt nie wpadnie na to aby czymś sypnąć... miałem dziś to szczęście biegać po białym puchu zanim ktokolwiek się za niego zabrał.
Obrazek
RobertKwiatkowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja ide na trening o 12. Dzisiaj 14 km


Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ja wlaśnie wróciłem.Biegałem z Wojtkiem i zrobilismy 16,5 km Strzemięcin-Rudnik na około.Miejscami był lud ale w lesie i tak fajnie biało i mięciutko.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kilku minutowy WOD crosfitowy kobiet a może załamać niejednego z mężczyzn.

https://www.youtube.com/watch?v=oyiQVpb ... r_embedded

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Statystyka-bieganie w Polsce coraz bardziej popularne.Coraz więcej kobiet biega co mnie niezmiernie cieszy :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolejnym argumentem za tą data to fakt że w tym terminie odbywa się tylko jeden półmaraton w Jeleniej Górze czyli daleko od nas jedynie może nam lekko namieszać Sztum na 10 km
Witam koleżanki i kolegów z Erotyczno- Seksistowskiej Akademii Biegania w Grudziądzu!!!
Kolega maratończyk nieco mija się z prawdą. W okresie 1-3 maja odbywa się szereg imprez biegowych. Są one w "zasięgu" biegaczy z Grudziądza. Np. Bieg Kujawiaka we Włocławku 10 km, Mistrzostwa Samorządowców w Łubiance 15 km, wspomiany Sztum, Skarszewy 6 km i 4 km, Bieg Orłów w Bytowie 10 km, Trzemeszno półmaraton, Poznań połmaraton.
Pozdrawiam
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

9 lutego rusza w Gdyni akcja "Pomorze biega". Promujemy bieganie i aktywny odpoczynek! Dla jednych sukcesem jest ubranie dresów i kilkanaście minut ruchu. Dla innych start w zawodach, dobiegnięcie do mety, czy poprawienie wyników. Najważniejsza jednak jest zabawa. Podczas całego cyklu planujemy nagrodzić jak największą liczbę biegaczy!

Harmonogram kolejnych biegów w ramach akcji Pomorze Biega:
11 maja – Bieg Europejski Gdyni
18 maja – Kwidzyński Bieg Papiernika
26 maja – Bieg Tura w Człuchowie
22 czerwca – Nocny Bieg Świętojański w Gdyni
27 lipca – Bieg Uliczny Św. Jakuba
7 września – Bieg Westerplatte Gdańsk
5 października – Bieg Kociewski z Polpharmą
11 listopada – Jesienny Bieg Niepodległości w Gdyni


http://sklepbiegowy.com/sklep.php?md=cm ... &ca_id=131
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

piotrekh pisze:
Kolejnym argumentem za tą data to fakt że w tym terminie odbywa się tylko jeden półmaraton w Jeleniej Górze czyli daleko od nas jedynie może nam lekko namieszać Sztum na 10 km
Witam koleżanki i kolegów z Erotyczno- Seksistowskiej Akademii Biegania w Grudziądzu!!!
Kolega maratończyk nieco mija się z prawdą. W okresie 1-3 maja odbywa się szereg imprez biegowych. Są one w "zasięgu" biegaczy z Grudziądza. Np. Bieg Kujawiaka we Włocławku 10 km, Mistrzostwa Samorządowców w Łubiance 15 km, wspomiany Sztum, Skarszewy 6 km i 4 km, Bieg Orłów w Bytowie 10 km, Trzemeszno półmaraton, Poznań połmaraton.
Pozdrawiam
Oczywiście, że biegów w niewielkiej odległości od Grudziądza jest, co nie miara, ale dajmy biegaczom wybór w starcie w nowych biegach. Ja kilkukrotnie byłem już na wyżej wymienionych zawodach jednak osobiście staram się wybierać starty w nowych edycjach, aby później mieć porównania gdzie i jak było. W końcu ile razy można jechać np. do Sztumu gdzie bieg organizowany jest po raz 20 któryś skoro można po raz pierwszy wystartować w półmaratonie w Grudziądzu. Jako grudziądzanin i grudziądzki patriota będę namawiał wszystkich do przyjazdu do nas, gdyż jest to również ładne miasto jak i inne a atrakcji na pewno nie zabraknie tym bardziej dla kogoś, kto choćby nie był w pięknym pałacyku Hanza Park i jednym z największych parków linowych, dzięki czemu oczekujące na biegaczy rodziny nawet nie zauważa ze minęło już 2 godziny od startu. Żeby od razu wytłumaczyć innym ja nic z tego nie mam oprócz satysfakcji, że mogę pomóc w organizowaniu takiego przedsięwzięcia i sam się uczyć jak to wszystko wygląda od strony organizatorów, bo nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może nam się przydać.Pozdrawiam wszystkich biegaczy i do zobaczenia na trasach.

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

piotrekh pisze:
Kolejnym argumentem za tą data to fakt że w tym terminie odbywa się tylko jeden półmaraton w Jeleniej Górze czyli daleko od nas jedynie może nam lekko namieszać Sztum na 10 km
Witam koleżanki i kolegów z Erotyczno- Seksistowskiej Akademii Biegania w Grudziądzu!!!
Kolega maratończyk nieco mija się z prawdą. W okresie 1-3 maja odbywa się szereg imprez biegowych. Są one w "zasięgu" biegaczy z Grudziądza. Np. Bieg Kujawiaka we Włocławku 10 km, Mistrzostwa Samorządowców w Łubiance 15 km, wspomiany Sztum, Skarszewy 6 km i 4 km, Bieg Orłów w Bytowie 10 km, Trzemeszno półmaraton, Poznań połmaraton.
Pozdrawiam
Kolego, to że maratończyk ma specyficzne poczucie humoru nie oznacza, że jesteśmy bandą biegających erotomanów. Jeśli żarty nie przypadły Ci do gustu to ich nie czytaj. Co do odbywających się biegów 3 Maja to ta licytacja chyba jest zbędna, sam fakt organizacji półmaratonu jest dla naszego miasta wielkim sukcesem i myślę że znajdzie się wielu chętnych chociażby z Grudziądza. Mam ogromną nadzieję, że ten bieg odbędzie się bo osobiście chcę w nim wystartować.

Jeszcze jedna sprawa dotycząca Przekazania 1% podatku, zgodnie z sugestią Andrzeja podaję KRS mojej niepełnosprawnej córki

0000037904 Kinga Czajkowska

Wszystkim z góry dziękuję za okazaną pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

maciek75 pisze:
Kolego, to że maratończyk ma specyficzne poczucie humoru nie oznacza, że jesteśmy bandą biegających erotomanów.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dziś jadąc o 6:50 do pracy mijałam w okolicach ronda przy REALu dwóch biegaczy z Akademi w zielonych czapeczkach :)
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Da_Vido pisze:
dejw pisze:Dobre Marcin :D Ja za to kiedyś podczas mocniejszego treningu mijałem grupkę młodzieży tak na oko 18-20 lat.
Gdy przebiegałem między nimi jeden z chłopaków powiedział coś w stylu: ...taki stary i biega,a my(...)
No to muszę iść do sklepu po laskę,a co tam ;-D
Zbiegałem ze Strzemięcina, a na przystanku stała młodzież w wieku gimnazjalnym. Mijając ich usłyszałem tylko ironiczny tekst: "Uważaj bo kawałek dalej ustawili się z fotoradarem."
jak biegłam w tłusty czwartek to mijając kilku młodzieńców usłyszałam " chyba za dużo pączków dziś zjadła"
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

piotrekh pisze:
Kolejnym argumentem za tą data to fakt że w tym terminie odbywa się tylko jeden półmaraton w Jeleniej Górze czyli daleko od nas jedynie może nam lekko namieszać Sztum na 10 km
Witam koleżanki i kolegów z Erotyczno- Seksistowskiej Akademii Biegania w Grudziądzu!!!
Kolega maratończyk nieco mija się z prawdą. W okresie 1-3 maja odbywa się szereg imprez biegowych. Są one w "zasięgu" biegaczy z Grudziądza. Np. Bieg Kujawiaka we Włocławku 10 km, Mistrzostwa Samorządowców w Łubiance 15 km, wspomiany Sztum, Skarszewy 6 km i 4 km, Bieg Orłów w Bytowie 10 km, Trzemeszno półmaraton, Poznań połmaraton.
Pozdrawiam
ŁOŁ! To już się wydało...,a moja żona forum czyta.Ostatnia przystań pękła jak bańka mydlana ;-)
Andrzej,a tyle razy mówiłem żebyś walił z grubej rury bo jak wpadniesz to przynajmniej będziesz wiedział za co :D
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

początkująca_pl pisze:dziś jadąc o 6:50 do pracy mijałam w okolicach ronda przy REALu dwóch biegaczy z Akademi w zielonych czapeczkach :)
Właśnie też mnie ciekawi kto to był bo moja mama widziała przez okno z 7 piętra że biegną chłopacy z AB
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ