Komentarz do artykułu Recenzja produktów Squeezy [KONKURS]

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
DominikM
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 wrz 2014, 09:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli testerka po godzinie biegu potrzebuje żelu by poczuć "kopa" to może jak weźmie dwa żele do dostanie dwa kopy?
Tenshinhan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2014, 16:54
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie mam nic przeciwko artykułom sponsorowanym, ale wypadałoby o tym wspomnieć na samym początku a nie tytułować "recenzja"... :tonieja:
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dużo jeszcze takich "fantastycznych" artykułów czeka w szufladzie?
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mam pytanie do autorów (widzę, że Jarek Cieśla jest także autorem artykułu nt. diety opartej o grupę krwi) - dla jakiej grupy krwi są zalecane, obojętne i niewskazane produkty reklamowane w tym artykule (żele, batony, proszek izo)?
grafikwww
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2014, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Stop chemii !!!!!! :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tenshinhan pisze:Nie mam nic przeciwko artykułom sponsorowanym, ale wypadałoby o tym wspomnieć na samym początku a nie tytułować "recenzja"... :tonieja:
Sorry, to nasz błąd, powinno być i już jest.
Awatar użytkownika
czesuaf
Wyga
Wyga
Posty: 124
Rejestracja: 24 sie 2012, 14:10
Życiówka na 10k: 00:43:21
Życiówka w maratonie: 03:37:59 netto

Nieprzeczytany post

Banan i kanapka z indykiem!
Awatar użytkownika
pit78
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 579
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:04
Życiówka na 10k: 37:26 (JG 2017)
Życiówka w maratonie: 3:08 (Poznań 2013)
Lokalizacja: Karkonosze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skład: maltodekstryna, woda, glukoza, aromaty, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, cytrynian potasu, sól, konserwanty: sorbinian potasu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy

Czyli: woda + cukier + "dodatki"
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wszystkich krytykujących chciałem tylko uświadomić, że tego typu produkty są skondensowaną glukozą. Skondensowaną w taki sposób aby dało sie ją łatwo przyswoić i przenosić. To am byc wygodne do uzycia na zawodach lub treningu.
Kiedys taki żel byc moze uratował mi życie, to było wygodne do przenoszenia:
http://bieganie.pl/?show=1&cat=50&id=1937
Awatar użytkownika
pit78
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 579
Rejestracja: 23 lut 2011, 11:04
Życiówka na 10k: 37:26 (JG 2017)
Życiówka w maratonie: 3:08 (Poznań 2013)
Lokalizacja: Karkonosze
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja nie krytykuję, tylko mówię jak jest ;)
Sam od czasu do czasu dziubnę jakieś świństewko...
Awatar użytkownika
jabbur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1364
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:23
Życiówka na 10k: 0:38:22
Życiówka w maratonie: 3:02:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Wszystkich krytykujących chciałem tylko uświadomić, że tego typu produkty są skondensowaną glukozą. Skondensowaną w taki sposób aby dało sie ją łatwo przyswoić i przenosić. To am byc wygodne do uzycia na zawodach lub treningu.
Kiedys taki żel byc moze uratował mi życie, to było wygodne do przenoszenia:
http://bieganie.pl/?show=1&cat=50&id=1937
No, raczej rozcieńczoną (glukozą i innymi cukrami). Cukru w cukrze jest więcej ;)
Tylko wchłanianie nie te
_____
100HRMAX.PL: piszę | focę | komentuję
DominikM
Wyga
Wyga
Posty: 135
Rejestracja: 08 wrz 2014, 09:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Skład kisieli winiary: Cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy) koncentraty roślinne (z rzodkiewki, czarnej porzeczki, jabłka, krokosza), sól, witamina C, aromat, maltodekstryna, koncentrat soku jabłkowego.
grafikwww
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2014, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Staram się nie używać chemii. To osobista sprawa każdego. Nie używałem i raczej nie będę używał tego rodzaju produktów. Jestem zwykłym amatorem i biegam zdrowotnie, bez przeciążeń.
Nie lubię biegać z bidonem i zbędnym obciążeniem, ponieważ dla mnie to dyskomfort. Można przed biegiem się dobrze nawodnić izotonikiem i wtedy pozbyć się zbędnego bagażu. Mama za sobą 2 biegi po 21.195 km bez picia, jedzenia i na czczo. Czas 2:10 i 2:02.
Mój izotonk przed biegiem i po nim: 1,5l wody wysokozmineralizowanej (odgazowana Nałęczowianka), 4 łyżki miodu naturalnego, sok z 1 szt. limonki i 1/3 łyżeczki soli.
Jarek Cieśla
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 04 sie 2014, 17:35
Życiówka na 10k: 42:46
Życiówka w maratonie: 4:19:59

Nieprzeczytany post

MEL. pisze:Mam pytanie do autorów (widzę, że Jarek Cieśla jest także autorem artykułu nt. diety opartej o grupę krwi) - dla jakiej grupy krwi są zalecane, obojętne i niewskazane produkty reklamowane w tym artykule (żele, batony, proszek izo)?
Witam Mel,

Zawsze lubię czytać inne opinie różniące się od mojej. Co do diety grupy krwi, to do niczego w artykule nie namawiam. Juz wcześniej przeczytałem wiele krytycznych słów na jej temat, ale postanowiłem spróbować. Moi znajomi stosują się do niej. Ja również stosuję ją od kilku miesięcy. Pani pomysł, żeby ją opisać i zrecenzować samopoczucie jest właśnie tym co zamierzam zrobić. Za trzy miesiące zrobię badania i wyniki dadzą mi odpowiedź czy coś w moim organizmie zmieniło się na korzyść lub nie. Pewnie napiszę o tym kolejny artykuł. Oczywiście będzie to wyłącznie moja, subiektywna opinia. Ale nie zawaham się z nią podzielić z innymi biegaczami :taktak: . Szanuję merytorycznych krytyków, Pani wpis przeczytałem z chęcią i uwagą. Co do żeli to znów mogę mówić, czy też pisać tylko za siebie. Otóż ja nie używam żeli o smaku pomidorowym, zgodnie z moją grupą krwi, z kofeina i owszem, poza tym nie znalazłem w nich nic co by miało mi zaszkodzić. Jeśli jest inaczej to z wielką chęcią zapoznam się z merytoryczną opinią innych osób. Co do innych grup krwi, to każdy musi sam zadecydować czy brać żele czy nie i jakich unikać i jak to sie ma do diety grupy krwi. Można skorzystać z tabeli dotyczącej poszczególnych grup krwi. Dziękuje za Pani opinię i pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ