mihumor .com

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

panucci10
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4809
Rejestracja: 07 lip 2011, 20:51
Życiówka na 10k: 00:40:08
Życiówka w maratonie: 03:15:19
Lokalizacja: Niepołomice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja pierdziele ale czas :)! Gratulowałem na żywo ale taki czas zasługuje na gratki jeszcze raz :)! Świetny prognostyk przed Walencją!
A jak w sumie Lidce poszło?
Blog
Komentarze
Dzienniczek run-log

5km - 18:28 --> ParkRun - Kraków - 08.03.2014
10km - 40:08 --> Bieg Sylwestrowy - Kraków 31.12.2013
półmaraton - 01:26:20 --> XII Marzanna - Kraków 22.03.2015
maraton - 03:10:04 --> Kraków 19.04.2015
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Lidka 1.36.40 - czyli tylko 28 sek poniżej życiówki, szkoda trochę ale z tego dziurawego treningu i wychodzenia z kontuzji to w sumie wynik, jaki bralibyśmy przed startem w ciemno, szkoda, że wyszło 4 m-ce w kategorii bo Panie przed nią dobrze znane i były już obiegiwane - ale, cóż - samo życie :hahaha: Nie biegała prawie wcale temp do połówki więc raczej na dużym plusie ten wynik
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
sosik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5445
Rejestracja: 21 lut 2013, 15:39
Życiówka na 10k: 00:37:49
Życiówka w maratonie: 2:58:50
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Gratulacje też dla niej! Do pudła tylko 27 sekund brakło. Czyli życiówka dawała pudło.
Zwierzęcy instynkt, oczy jak krew, Wilk, co ujawnia w nocy swój zew,
Gdy księżyc na niebie, unosi mnie dźwięk, W biegu przed siebie wolny jak tlen!

Blog -> Komentarze -> Garmin
maraton - 2:58:50, półmaraton - 1:24:16, 10 km - 37:49, 5 km - 18:43
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Gratuluję strategii i zimnej głowy. Muszę w tym elemencie zapisać się do Ciebie na korepetycje. Wynik zacny. :spoczko:
acer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1081
Rejestracja: 16 sie 2012, 11:18
Życiówka na 10k: 57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co za wynik! ....gratulacje, pięknie to rozegrałeś no i przed M dobry prognostyk.
Żona też świetnie!
Obrazek
Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

piękna robota, graty

tylko odnośnie treningu Jansonów dalej nie wiemy czy działa bo sporo modyfikujesz ;-)

pzdr
Krzychu M
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5220
Rejestracja: 15 mar 2012, 11:32
Lokalizacja: okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Duże graty!Wynik robi ogromne wrażenie.
Znajomy z takiego wyniku nabiegał 2:54:40 .....czego i Tobie życzę w Walecji. :oczko:
Przy dobrej pogodzie połamanie 2:55 nie powinno sprawić Ci wielkich kłopotów.
Choć znam cię na tyle,zaraz mi odpiszesz,że życiówka w pełni Cię zadowoli. :hej:
kapolo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 744
Rejestracja: 30 wrz 2011, 13:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Maków

Nieprzeczytany post

Gratulacje!
Dobry bieg :)
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Dzięki wszystkim - wynik mnie cieszy bo brakowało mi ostatnio motywacji i trochę się czułem jak w pułapce, taki syndrom wypalenia. Ale cierpliwie czekałem i wierzyłem w sukces.
Co do Hansonów - nieco przy tym grzebie ale trzymam się też podstaw tej metody a modyfikacje robię pod swoje możliwości i potrzeby bo nie robię treningu tylko pod maraton - metoda wydaje mi się bardzo dobra, fajnie bilansuje objętość z ciężarem akcentów i daje się "tjuningować"
Start w maratonie, muszę to przemyśleć ale na razie trzymam się założeń i poczekam na warunki, raczej tak dobre jak wczoraj to nie będą, w Hiszpanii na razie jest bardzo ciepło, o co naprawdę walczę prawdopodobnie zdecyduję po półmetku maratonu a otwarcie planuje takie, ze raczej o łamaniu 2,55 mowy nie będzie. Wynik 2.55,xx traktuje na dziś jako szczyt moich oczekiwań na ten moment.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Andrade
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2012, 09:01
Życiówka na 10k: 40:17 (2013)
Życiówka w maratonie: 3:18:42 (2017)

Nieprzeczytany post

Gratuluję osiągnięć biegowych, ich pięknych opisów i niewątpliwie najbardziej pouczającego bloga treningowego !
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Andrade pisze:Gratuluję osiągnięć biegowych, ich pięknych opisów i niewątpliwie najbardziej pouczającego bloga treningowego !
Dzięki. Miałem już dawno tego bloga nie prowadzić niemniej może i jest sens to pisarstwo kontynuować; to pisanie zmusza mnie do pewnych przemyśleń oraz do głębszego zastanowienia nad sensem i efektywnością pewnych rzeczy. W sumie jest ten blog w jakimś sensie kompatybilny z całością moich poczynań i także dodaje energii do działania, a ostatnio tej najbardziej brakowało.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Dawno mnie u Ciebie nie było, ale nadrobiłam zaległości czytelnicze i bardzo się cieszę, bo jak zwykle ciekawie piszesz o swoim treningu. Metoda Hansonów ostatnio jest modna, też się nad nią zastanawiam, zwłaszcza, że przydałby mi się większy kilometraż ;) Tak więc pisz dalej, koniecznie! I z wnioskami!
Oczywiście gratuluję świetnego wyniku w połówce, zarówno Tobie, jak i małżonce - z jej perypetiami zdrowotnymi na pewno nie było łatwo tyle nabiegać, chociaż na zdjęciu wygląda bardzo świeżo :) No i składam spóźnione życzenia urodzinowe!

PS I dzięki za przypomnienie Notwist. Przyjemnie się tego słucha po latach :)
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Moda na Hansonów to może za dużo powiedziane, po prostu "cierpimy" na deficyt sensownych publikacji o bieganiu treningowym. Rynek zarzucony jest literaturą o przeżyciach elity, o ich diecie, kuchni czy umieraniu na treningach i męstwie - ale to nic nie wnosi, brakuje sensownych pozycji o treningu dla amatorów o poziomie wyższym niż w gazetach typu RW , jest kilka książek bardzo dobrych ale to jest tylko kilka więc każda następna pozycja zawierająca plan i komentarz oraz sensowne objaśnienia wchodzi w rynek jak w masło - rynek płytki ale pogłębiający się. Tak sobie ostatnio pomyślałem, ze gdybym miał czas to bym napisał krótką pozycję syntetyzującą kilka podstawowych szkół biegowych, najpopularniejszych planów i systemów włączając w to opinie i wnioski amatorów, którzy to z powodzeniem lub bez powodzenia realizowali, żadne tam własne pomysły - zebranie danych w jednym miejscu i troszkę wniosków. Ale to żart był oczywiście niemniej tego typu pozycja miałaby sens moim zdaniem.
A Lidka na fotce świeżo wygląda bo to na 8mym kmie było robione - rękawiczki córce rzucała bo już się rozgrzała :hahaha:
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Darekbe022
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 801
Rejestracja: 03 gru 2011, 22:58
Lokalizacja: Kraków (NH)

Nieprzeczytany post

Andrade pisze:Gratuluję osiągnięć biegowych, ich pięknych opisów i niewątpliwie najbardziej pouczającego bloga treningowego !
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :taktak:
Podziwiam Michał za perfekcyjne podejście do treningu i wyniki jakie uzyskujesz.
Ciesze się że można brać przykład z takich biegaczy jak ty, którzy pokazują że cierpliwość popłaca.
Gratulacje wyniku i mam nadzieje że to nie ostatnie twoje słowo :usmiech:
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Sorki, że dopiero teraz. Tak jakoś mi wyszło.

Bardzo fajny czas :taktak: Wywalczony końcówką. U mnie było podobnie. Szykuj się na dychę na poziomie 36:XX~37:0X :bum: Może kiedyś złoży się tak, że będziemy śmigać obok siebie. W maratonie to raczej się nie zdarzy, ale już w takiej połówce, to moglibyśmy się razem ponapędzać :taktak:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
ODPOWIEDZ