Paweł - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapraszam.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
siena_driver
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 25 paź 2012, 12:35
Życiówka na 10k: 49:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Przeczytałem, że kibicujesz Azulgranie - dobry wybór :)
Życzę Ci, żebyś w przyszłym roku nie tylko otarł się o 45 na dychę, ale zszedł znacznie poniżej. Masz potencjał, zapał i talent. No i 15 lat - szkoda, że w Twoim wieku nie zająłem się bieganiem :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za pierwszy komentarz. :)
Rozumiem, że też jesteś fanem Barcelony? Miło. Jak tak, to co sądzisz o dzisiejszym losowaniu LM. Udane czy nie według Ciebie?
Co do znacznego zejścia poniżej 45 minut, to łatwe to nie będzie, ale będę walczył. Mam nadzieję, że się uda przynajmniej złamać. Również życzę zrealizowania celów, bo widzę, że 10km, 15km i półmaraton w planie. Powodzenia i również pozdrawiam.
Awatar użytkownika
siena_driver
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 25 paź 2012, 12:35
Życiówka na 10k: 49:18
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Można było trafić Galatę, ale nie jest źle. Milan to nie ten sam klub, co choćby w ubiegłym sezonie. To jest ich przejściowe 2-3 lata pewnie - muszą jakoś przestawić się na młodzież, z pozycji klubu, gdzie kadra juniorów była w wieku 30-35 lat :hej: Oczywiście nie lekceważę rywala, ale Borussia, PSG czy Real wylosowały dużo gorzej.
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witajże! Zazdroszczę temp - sam biegam tak o minutę/km wolniej. Powodzenia w realizacji celów życzę. A, no i zapraszam na swojego bloga :)

PS. W jakim mieście biegasz, bo się nie doczytałem? ;)
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć! Myślę, że szybko wskoczysz na takie tempo i tego Ci właśnie życzę. Dzięki za życzenie powodzenia. Biegam w woj. małopolskim. 30km od Nowego Sącza. Bardziej precyzyjniej się wytłumaczyć nie da, bo daje sobie głowę uciąć, że bliższych miejscowości byś nie kojarzył. Pozdrawiam.
maksio97
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 07 lut 2009, 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Faktycznie - nie znam tych okolic :)
BLOG KOMENTARZE
Obrazek
1 KM 3:16 5 KM 20:51
miniozam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 528
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:37
Życiówka w maratonie: to dla dziadków :P
Lokalizacja: Bochnia

Nieprzeczytany post

Witam. Przypadkiem wpadłem na Twojego bloga, ale zostanę na dłużej :D Dobrze Ci to wchodzi. Jeżeli się nie zniechęcisz i bd regularnie biegał to spokojnie przed 20 urodzinami nabiegasz 35minut na 10 KM.

Po treningu widać że robisz to pod 10 KM. Prędkościami interwałów się nie przejmuj, tylko staraj się niekiedy trzymać ładną technikę, żeby nie wprowadzać złych nawyków, a tempo może o 5 sekund spaść. Staraj się robić testy i II zakres czyli (5 KM - (4:20/KM). Jestem ciekaw jak Ci test pójdzie. I napisz dokładnie jaka miejscowość. Zapraszam do siebie na bloga ; )
( :
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

miniozam pisze:Witam. Przypadkiem wpadłem na Twojego bloga, ale zostanę na dłużej :D Dobrze Ci to wchodzi. Jeżeli się nie zniechęcisz i bd regularnie biegał to spokojnie przed 20 urodzinami nabiegasz 35minut na 10 KM.

Po treningu widać że robisz to pod 10 KM. Prędkościami interwałów się nie przejmuj, tylko staraj się niekiedy trzymać ładną technikę, żeby nie wprowadzać złych nawyków, a tempo może o 5 sekund spaść. Staraj się robić testy i II zakres czyli (5 KM - (4:20/KM). Jestem ciekaw jak Ci test pójdzie. I napisz dokładnie jaka miejscowość. Zapraszam do siebie na bloga ; )
Z tymi 35 minutami, to bym się tak nie rozpędzał. Choć to jeszcze kupa czasu. Póki co to 45minut trzeba złamać. :oczko: Ja tam jestem ze Stróż. W sumie nie tak daleko od Bochni. Jakieś 70KM pewnie. Startujesz może w interrun w maju?
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witaj! Wpadłem przypadkiem na Twojego bloga i taka drobna uwaga. Spojrzałem w run-loga. Treningi piłkarskie i mecze kolidują z bieganiem. Może 45 minut na 10k złamiesz, ale kiedy pojawi się kolejny cel (jeżeli się pojawi), to piłka naprawdę zacznie przeszkadzać. Wiem, bo sam od maja gram w piłkę i przez to np. nie trenuję więcej niż trzy treningi w tygodniu (biegowe). Jestem na poziomie 47'/10 km, w tym roku chcę pobiec szybką piątkę (dla mnie to <21'30''), jeżeli będę kiedyś poprawiał dychę, to chyba na pewien czas będę musiał zrezygnować z piłki. Zresztą sporo osób z mojej drużyny piłkarskiej biega (połowa mniej więcej), ale żaden z nich jakoś specjalnie dobrze nie biega, mają tak 1:50:00-2:00:00 w półmaratonie.
Piszę to nie żeby Cię zniechęcić do piłki, ale uświadomić, że piłka działa niekorzystnie na treningi i wyniki biegowe. Ale jest oczywiście bardzo fajna :hahaha:
krunner
miniozam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 528
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:37
Życiówka w maratonie: to dla dziadków :P
Lokalizacja: Bochnia

Nieprzeczytany post

pawelkolejarz pisze: Startujesz może w interrun w maju?
W tym roku wszystkie starty przełożyłem na jesień, teraz siedzę nad książkami. W tym momencie mam okres budowania bazy (jak zobaczysz w blogu u mnie) czyli praktycznie 0 treningów szybkościowych... czyli 0 interwałów, 4setek, 1500, nawet przebieżki rzadko robię. Jedyne co to raz w tygodniu fartel.
( :
Awatar użytkownika
pawelkolejarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 22 cze 2012, 09:00
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

krunner pisze:Witaj! Wpadłem przypadkiem na Twojego bloga i taka drobna uwaga. Spojrzałem w run-loga. Treningi piłkarskie i mecze kolidują z bieganiem. Może 45 minut na 10k złamiesz, ale kiedy pojawi się kolejny cel (jeżeli się pojawi), to piłka naprawdę zacznie przeszkadzać. Wiem, bo sam od maja gram w piłkę i przez to np. nie trenuję więcej niż trzy treningi w tygodniu (biegowe). Jestem na poziomie 47'/10 km, w tym roku chcę pobiec szybką piątkę (dla mnie to <21'30''), jeżeli będę kiedyś poprawiał dychę, to chyba na pewien czas będę musiał zrezygnować z piłki. Zresztą sporo osób z mojej drużyny piłkarskiej biega (połowa mniej więcej), ale żaden z nich jakoś specjalnie dobrze nie biega, mają tak 1:50:00-2:00:00 w półmaratonie.
Piszę to nie żeby Cię zniechęcić do piłki, ale uświadomić, że piłka działa niekorzystnie na treningi i wyniki biegowe. Ale jest oczywiście bardzo fajna :hahaha:
krunner
Cześć. W klubie nie gram, więc ta piłka to tak dodatkowo całkiem. Na luzie. Co tydzień we wtorek hala z kolegami ze szkoły, no i czasami jeszcze orlik. Myślę, że jedna taka gierka w tygodniu nie przeszkadzałaby nawet, gdybym trenował 5-6 razy w tygodniu, bo po niej następnego dnia spokojnie mogę realizować nawet ciężki trening. :)
miniozam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 528
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:37
Życiówka w maratonie: to dla dziadków :P
Lokalizacja: Bochnia

Nieprzeczytany post

Wg mnie piłka nożna nie przeszkadza, nawet troszku Ci z szybkością pomoże. Wielcy biegania (autorzy książek biegowych) piszą o uzupełnianiu treningów inna dyscypliną, tylko coś za coś. Nie można też przesadzać. Mi np gra w siatkówkę kolidowała niesamowicie :(
( :
Awatar użytkownika
krunner
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 978
Rejestracja: 14 wrz 2011, 10:32
Życiówka na 10k: 42:53
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

pawelkolejarz pisze:Cześć. W klubie nie gram, więc ta piłka to tak dodatkowo całkiem. Na luzie. Co tydzień we wtorek hala z kolegami ze szkoły, no i czasami jeszcze orlik. Myślę, że jedna taka gierka w tygodniu nie przeszkadzałaby nawet, gdybym trenował 5-6 razy w tygodniu, bo po niej następnego dnia spokojnie mogę realizować nawet ciężki trening.
No dobra, spojrzałem uważniej na bloga. Ty masz 16 lat :hej:. Nie, ok - piłka raz w tygodniu nie zaszkodzi. Ja jestem 2x starszy i jeszcze trochę. Jak gram mecz np. we wtorek, to nie mogę biegać nic "normalnego" przez wtorek, środę i pół czwartku :hahaha:. Ale gramy dość mocno, na pełnowymiarowym na zewnątrz.
krunner
Awatar użytkownika
Wapel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 673
Rejestracja: 02 wrz 2012, 09:31
Życiówka na 10k: 53:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Świętochłowice

Nieprzeczytany post

Ulala, ale pocisnąłeś te interwały... Może Ty się lepiej weź za jakiś plan 10km w 40 minut? :)
ODPOWIEDZ