Toa - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
roberturbanski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1311
Rejestracja: 17 gru 2011, 08:10
Życiówka na 10k: 47:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Nieprzeczytany post

Szybkiego powrotu na biegowe ścieżki. Trzymaj się!!!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
toa
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 16 gru 2012, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Nieprzeczytany post

Dzięki wszystkim za życzenia. Do biegania wróciłem bo założony blog no i Wasze wpisy mnie motywują aby wciąż biegać choć powiem, że po ostatnich przygodach było mi trochę trudno. Dodatkowo jak się widzi tylu biegaczy w parkach czy na ulicach to samemu chce się wskoczyć w dres i pobiegać.
Awatar użytkownika
Drimik
Wyga
Wyga
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2012, 11:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Właśnie natrafiłem na Twojego bloga. Widzę że cele mamy podobne (10 km w kwietniu i najfajniej poniżej 1h).
Będę zaglądał i trzymam kciuki :taktak:
Daniel_90
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2011, 10:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, bardzo fajnie i rzetelnie prowadzony blog. Pytanie z mojej strony: Przy Twojej sporej wadze, utrata każdego kilograma oznaczałaby znaczne odciążenie kolan, co przekładałoby się na dużo większy komfort biegu, mniejsze ryzyko kontuzji i w dalszej perspektywie większą prędkość. Po co więc tyle treningu siłowego w Twoich rozpiskach? Nie lepiej byłoby zamiast nich wpleść siłę biegową? Pozdrawiam
PS. Gdzie biegasz w Aleksandrowie, w których rejonach, bo niewykluczone, że już nieraz się minęliśmy na trasach :)
Awatar użytkownika
roberturbanski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1311
Rejestracja: 17 gru 2011, 08:10
Życiówka na 10k: 47:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Nieprzeczytany post

Cześć, co tam u Ciebie? Biegasz, bo wpisów nie ma.... :grr:
Awatar użytkownika
toa
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 16 gru 2012, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Nieprzeczytany post

Witam
Trochę biegam ale czasu na pisanie mało mam i niestety przyplątał mi się kolejny uraz - tym razem kręgosłupa i znów sporo treningów wypadło. Więcej napiszę na blogu w weekend może.

Forma nie rośnie niestety - staram się ją utrzymać ale widzę, że jest gorzej niż było więc nici z ambitnych planów.

:(
Awatar użytkownika
roberturbanski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1311
Rejestracja: 17 gru 2011, 08:10
Życiówka na 10k: 47:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Nieprzeczytany post

Trzymam kciuki w niedzielę, spokojnie sobie pobiegnij, żeby nie przedobrzyć...:oczko:
Awatar użytkownika
toa
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 16 gru 2012, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Nieprzeczytany post

Daniel_90 pisze:Witam, bardzo fajnie i rzetelnie prowadzony blog. Pytanie z mojej strony: Przy Twojej sporej wadze, utrata każdego kilograma oznaczałaby znaczne odciążenie kolan, co przekładałoby się na dużo większy komfort biegu, mniejsze ryzyko kontuzji i w dalszej perspektywie większą prędkość. Po co więc tyle treningu siłowego w Twoich rozpiskach? Nie lepiej byłoby zamiast nich wpleść siłę biegową? Pozdrawiam
PS. Gdzie biegasz w Aleksandrowie, w których rejonach, bo niewykluczone, że już nieraz się minęliśmy na trasach :)

Witam
Oczywiście masz rację, wiem też że im więcej mięśni tym więcej tlenu trzeba im dostarczyć. Ale moje życie nie kończy się na bieganiu - staram się uprawiać różne sporty a siłownia jest jednym z nich.
Biegam w lesie na Wierzbnie - jeśli chcesz wstawię jakiś zrzut ze sportstrackera albo endomondo.\\
Daniel_90
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2011, 10:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ok, jak będziesz miał chwilę to wrzuć na bloga, zobaczę gdzie biegasz, bo wydaje mi się, że już się kilka razy mijaliśmy. Ja najczęsciej bywam w rejonach torfowiska Rąbień tam są rewelacyjne ściezki biegowe. Ostatnie tez zaglądam w rejony fabryki ABB przy ulicy placydowskiej gdzie jest długa prosta asfaltowa (idealna do interwałów szybszych), a na jej końcu zbieg w las, tuż przy fabryce. Gratuluję osiągnięcia wyznaczonego celu, mimo przeciwności losu i życzę dalszych sukcesów w bieganiu :)
Awatar użytkownika
kris_brazylia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2013, 17:05
Życiówka na 10k: 43,29
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chile
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Moze aby sie zmobilizowac, ja proponuje Jakis start na 10 km albo na polowke na jesien. Wtedy motywacja powinna sie znalesc :) pozdrawiam.
Blog: [URL]viewtopic.php?f=27&t=33873&p=1073365#p1073365[/URL]

[b]10km:[/b] 43'29" (18.06.2014) trening
[b]21km:[/b] 1h38'48" (08.06.2014) Florianopolis
mad_mhl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2013, 21:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Powodzenia w realizacji nowego celu! Przyznam że jest bardzo ambitny ale może to jest właśnie sposób na wzrost motywacji.

Tylko czemu ten Wałbrzych ? ;)
Awatar użytkownika
toa
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 16 gru 2012, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Nieprzeczytany post

Dzięki, czemu Wałbrzych to już wiesz ale napiszę - będę w okolicy na wakacjach.
Co do motywacji to masz rację - jak mam jasny cel to mi się łatwiej motywować ale jeśli się nie uda w Wałbrzychu to trudno - powalczę o drugi cel - czyli 10km w 50 minut na jesieni.
ODPOWIEDZ