eramus- krótko i na temat :)

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
eramus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich komentujących czekam na konstruktywną krytykę która pomoże w osiągnięciu celów
New Balance but biegowy
BiegaczPolski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 169
Rejestracja: 04 paź 2014, 12:27
Życiówka na 10k: 45
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

powoli do celu, staraj się maksymalnie wydłużac czas treningu nie patrzac na kilometry - na poczatku ważne aby biegać dłużej niekoniecznie szybciej - na bicie prędkości przyjdzie czas!
Awatar użytkownika
eramus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

tak staram się robić, z każdym tygodniem wydłużam czas biegu az bede miał 60min ciągłego biegu to zacznę poprawiać tempo :)
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

możesz coś napisać o Gel Lyte 33 v3 jak sie sprawdzaja?
Mogę. To bardzo prosty but. Ale na razie jestem z nim na razie na świeżo, więc się wstrzymam jeszcze przez jakieś 300-600km. Kolega pracujący w sklepie biegowym zwrócił mi uwagę, że one często wracają w ramach reklamacji - mają delikatną cholewkę. Ja się tym akurat nie przeraziłem, bo nie mam tendencji do niszczenia cholewek, ale dla kogoś bardziej destrukcyjnego to już może być ważne.

Fajny zapiętek, bardzo lekkie, sporo pianki no i tanie. Tyle na teraz :oczko:

Jeżeli do traktowania jako pełnoprawny but treningowy - do klepania kilometrów - to nie sugerowałbym go dla początkujących, albo osób o sporej wadze.

Żeby przebiec 10KM nie będziesz musiał czekać do maja. To naprawdę bardzo szybko przychodzi, jeżeli się nie przesadza. Nastawiaj się psychicznie na jakiś wynik (Ale taki rozsądny) :oczko:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
Awatar użytkownika
eramus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Mam sporą masę mięśniową, obecnie ważę 96kg dlatego pytałem o buty. W maju planuje swój pierwszy start w zawodach i chce być do nich dobrze przygotowany, szczerze to liczę, że to 10k przebiegnę w godz :D
ODPOWIEDZ