Asics GEL Blackhawk 3 - TUNING

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zenek nie zna się biegle na ornitologii ale wie, że nieloty to strusie i inne emu. Dlatego od początku coś mu nie stykało, gdy zobaczył tłustego jastrzębia, który rzekomo nie lata od urodzenia, bo ma za dużą masę startową przez żel, co mu ciąży w środku.
ObrazekObrazek

Doktor zaczął uważnie studiować dostępne materiały o tym ptaku.
Instytut Ornitologii pisze: GEL - system ASICS GEL to opatentowana konstrukcja wykorzystująca własności specjalnego rodzaju silikonu, który wbudowany w podeszwę środkową tworzy doskonałą amortyzację.

GEL Wkładki silikonowe umieszczone pod piętą i śródstopiem mające na celu zamortyzowanie sił działających podczas biegu.

Rearfoot GEL System ASICS GEL bazuje na specjalnej wkładce wykonanej z silikonu, która zapewnia optymalną amortyzację. Wkładki żelowe są rozmieszczone w newralgicznych miejscach podeszwy środkowej i tak wkomponowane aby zwiększyć funkcjonalność.

Rearfoot GEL® - system ASICS GEL GearFoot bazuje na specjalnej wkładce wykonanej z silikonu, która zapewnia optymalną amortyzację w tylniej części stopy.

Podeszwa: podeszwa środkowa wykonana z pianki EVA-GEL

System Bez systemu,Gel - rearfoot gel - cushioning system
Po dogłębnej i wzajemnie uzupełniającej się lekturze, doktor doszedł do wniosku, że tego żelu musi być rzeczywiście od ch... i ptak nie ma prawa latać.
Konieczna więc będzie bardzo ostrożna liposukcja z odsysaniem żelu, by nie naruszyć struktury pacjenta. W pierwszym etapie operacji Zenon zdjął centymetrową warstwę materiału i zgrubnie nadał formę przyszłemu, latającemu jastrzębiowi.
ObrazekObrazek

Ku jego zaskoczeniu, pierwszy etap wycinania nie ujawnił miejsc, w których miał zalegać żel. Doktor zaryzykował powtórzenie fazowania, zagłębiając nóż jeszcze bardziej w tajemnicę stworzenia, a gdy ryzyko uszkodzenia struktury wzrosło, przeszedł do etapu polerowania ptaka.
ObrazekObrazek

Dalsze pocienianie tak zirytowało Zenona, że nie zauważył lubieżnego uśmieszku pacjenta.
Obrazek

Wrzasnął - Gdzie jest k.... ten żel! - Było już jednak za późno. Doktor został wzięty na GEL...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Po wszystkim wypuścił ptaka, wytarł ręce w ściereczkę - nie mówmy o tym więcej.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 10:32 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Vasics
Wyga
Wyga
Posty: 97
Rejestracja: 20 lut 2010, 15:15

Nieprzeczytany post

No i co? To był w końcu ten żel czy nie? I w jakiej ilości? Yacool może jakąś fotkę tego "guziczka" żelku dasz :taktak:
JanKeS1983
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 08 paź 2011, 16:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gorzej jak się okaże, że byliśmy przez Asics'a oszukiwani i ten żel to ściema :orany:

ps. piękna robota
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zenek spodziewał się takiego żelu i "niespodzianek" w piance jak tu.
Tymczasem zabieg okazał się komfortowym rzeźbieniem w litej piance. Bez żelu i bez żalu.
Awatar użytkownika
klosiu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3196
Rejestracja: 05 lis 2006, 18:03
Życiówka na 10k: 43:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Hehe niezła ściema :).
Ciekawe o ile więcej od Ekidenów kosztują takie wyżelowane Asicsy :)

edit: Już wiem. Nalepka z napisem GEL kosztuje ponad 100 zyli.
The faster you are, the slower life goes by.
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Jest szansa, że moje helikoptery (w ogniu ;) ) jeszcze się do czegoś nadadzą! Łiiiii! Bo na razie to się nie lubimy, oj nie. :lalala:
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
olekpp
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Płock

Nieprzeczytany post

Tak obserwuje wszystkie te operacje na otwartym sercu i sie zastanawiam - Czy Zenek dałby radę podjąć się takiej operacji na Nike lunarglide2? Czy zmierzy się z amerykanskim przemyslem kosmicznym ( ponoc niektore wstawki są rodem z foteli wahadłowców ). I jak sobie by poradził ze zwierzeciem zewnatrzszkieletowym - zapiętek czy jak cholere zwał umieszczono na zewnatrz buta ....
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tu masz namiastkę kosmosu na bazie egzoszkieletu obcego z lunara 3:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
klosiu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3196
Rejestracja: 05 lis 2006, 18:03
Życiówka na 10k: 43:40
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Prawdziwe zen - krótki ból i nie ma kosmicznej technologii :D.
The faster you are, the slower life goes by.
Awatar użytkownika
Bogil
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1908
Rejestracja: 20 gru 2009, 12:16
Życiówka na 10k: wstyd się przyznać
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skawina

Nieprzeczytany post

To zachwieje moim spojrzeniem na świat. Nie rób tego! Skończysz jak CEO wikileaks!!
olekpp
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Płock

Nieprzeczytany post

z mutasem popromiennym widze sobie poradziles ale tam ( w lunarkach 2) w podeszwach jeszcze sa jakies wstawki z promow kosmicznych - a tu juz nie ma zartow co by CIA powiedzialo wywalaszenie scisle tajnych technologii ...
olekpp
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Płock

Nieprzeczytany post

Prócz tego pozwolę sobie na małą herezję ( jak na miejsce w którym jestem) -
AMORTYZACJA w butach działa. Tyle tylko, że nie wiem czy ten fakt nie wynika z mojej słabości.....
Wspomniane wyżej lunarki uzytkuje czas jakiś - bedzie niecaly rok hmmm z 1,5k km pewnie w nich zrobiłem. Niestety ostatnio kolanko pobolewać mnie zaczęło przy niezbyt dużych obciążeniach. W akcie desperacji odkopałem w szafie jakieś Jomy, stare ale mało biegane i cud - AMORTYZACJA działa - kolanko jak nowo narodzone.
Zastanawiam się tylko nad jednym - czy całe te kosmiczne technologie tak mi osłabiły przez rok nogi, że gdy się hmmmm wykończyły to nie dają one rady wytrzymać obciążeń???
Jomki są też przeca sporo amortyzowane i jak widać dały radę przynieść ulgę ...

Mistrzu ratuj mnie ode złego, pomóż, doradź, pociesz !!!!!!
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Synu, może taki słaby jesteś, bo kolacji nie jadłeś.
olekpp
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Płock

Nieprzeczytany post

Ojcze prawdziwa wołowinka .... nie wiem czy zem godzien, grzeszyłem ciężko nikami i innymi koncernami .... jakąż zaiste pokute mi zadasz, cóż zrobić mogę by mnie znowu nie wiodło na pokuszenie marketingowe ?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rzuć kamieniem. Jako ten pierwszy.
W witrynę sklepową.
A odpuszczone ci będzie.
ODPOWIEDZ