Brooks Green Silence - TUNING

Awatar użytkownika
herson
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1681
Rejestracja: 19 cze 2001, 10:04
Lokalizacja: już tylko okolice Krk i góry :)

Nieprzeczytany post

yacool aż tak źle chyba nie jest, nie podszedłem do nich jak do świni, mimo wszystko robiłem to z myślą, że będę ( i tak jest ) dalej w nich biegał

jakies tam efekty, są tu http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... 09#p424109
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

Lubię firme Brooks i jakos do tej marki mam olbrzymi szacunek i sentyment i żal patrzeć na to krojenie butów :)

A tak z ciekawości - Jak Zenek lubi biegac w butach minimalistycznych i z każdych butów wycina wszelkie systemy amortyzujące czy tez stabilizujące to dlaczego nie biega w zwykłych trampkach?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

to ja może odpowiem bo to pytanie już było miliard razy.

trampki są ciężkie, mają sztywną podeszwę i zazwyczaj zupełnie nieoddychającą cholewkę.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do tego nie dają żadnej ochrony przed uderzeniami stopy o podłoże, które mogą się zdarzać osobom uczącym się właściwej techniki biegu i mogą być dewastujące.
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
Awatar użytkownika
mszary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 630
Rejestracja: 27 wrz 2010, 07:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Witkowo Drugie

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:to ja może odpowiem bo to pytanie już było miliard razy.

trampki są ciężkie, mają sztywną podeszwę i zazwyczaj zupełnie nieoddychającą cholewkę.
trampki mają sztywna podeszwę? sa ciężkie?
Kurde o jakich my trampkach rozmawiamy...
Awatar użytkownika
herson
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1681
Rejestracja: 19 cze 2001, 10:04
Lokalizacja: już tylko okolice Krk i góry :)

Nieprzeczytany post

Myślę, że odpowiedź znajdziesz w materiałach reklamowych firmy Newton, która prawdopodobnie jako jedyna, uczciwie podchodzi do tematu :ble:
Wiem wiem, trochę sprzeczności jest w tym, że z jednej strony promuje się minimalizm i naturalne bieganie, a z drugiej ja sam neguję, mam wrażenie że niczym niezasłużone, zaczynające się u nas uwielbienie dla tej marki.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

to mszary, wklej zdjęcie trampek o jakich mówisz, a najlepiej je zbadaj ręcznie i zważ :)
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jako że piękną zimę mamy tego lata, w klinice skończył się opał i Zenkowi najzwyczajniej w świecie w dupę zimno się zrobiło.
Trzeba więc coś na ruszt wrzucić na rozgrzewkę - tak sobie pomyślał pan Doktor i ruszył rozbierać karmnik.
Ale, ale... wtem przypomniał sobie, że pacjenta do rozpałki przecież ma. Długo na swój czas czekał jak leżakowane drewno.
Ognisko szybko buchnęło w piecu tunera i natchnęło do działania. Zenek postanowił udzielić uczniom lekcji przetrwania w dzikim świecie, pełnym złych marketingowców, którzy czyhają tylko by zdmuchnąć każdy płomyk harcerskiej myśli.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Na początek w ruch poszły obcęgi i korowanie klocka. Potem dokładne trasowanie.
ObrazekObrazek

20mm wokół pięty i 15mm na zewnętrznej krawędzi śródstopia. Bez pośpiechu. Pewną ręką.
ObrazekObrazek

Klocek na boczek i piękny rys wzdłuż linii rocznych przyrostów. Nóż do łapy, faja w zęby i rżnięcie.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Formowanie zewnętrznej krawędzi
ObrazekObrazek

i łuku wewnętrznego, do obróbki którego Zenek przykłada dużo uwagi.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Chwila przerwy na głębszego macha, bo zaraz zacznie się pylica i kaszel na żółto.
ObrazekObrazek

Szlif krawędzi zewnętrznej i łuku wewnętrznego. Patrzeć i uczyć się, bo Zenek zdrowie na tym traci.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Na koniec trochę szarpaniny z obcym, ale wszystkie sęki tak mają, że je trudno kozikiem wydłubać
ObrazekObrazek

Brooks Blue Winter
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ