Markowe buty prosto z CHIN

krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

jarek_bb pisze:Pegasus to nie jest but trialowy. Ja sprawdzę ile przebiegłem w Nike Wild Horse i wrzucę ich zdjęcie.

Pegasus trail kolego typowo trialowy but.
New Balance but biegowy
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jeśli właściciel byłby tak łaskawy pokazać jak ten but trailowy wyglada po przebiegu 2500 km bez żadnej złośliwości, No i Wojtu jeśli ty masz jeszcze bucik trailowy po przebiegu 1200 km podziel sie proszę zdjęciem. Ja faktycznie biegam dopiero od 2,5 roku więc dobijam w zwykłych szosowych butach do 900 km ale komfort biegu mimo ze to but oryginalny z niższej polki za 200 PLN (Mizuno wave endevour 2) znacznie się pogorszył.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

W mizuno dobijasz 900 km a w chińskich salomonach po 50km może być nie komfortowo...

Na to ile km zrobimy w danych butach ma wpływ wiele czynników takich jak, teren w którym biegamy, technika biegu itd.
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Krzysiu, w źle dobranych oryginałach możne być po pierwszym i każdym kolejnym treningu bardzo niekomfortowo. Ty ciągle w kółko swoje w oparciu o rozważania teoretyczne starasz się udowodnić swa tezę PODRÓBA = SYF. Zaryzykuj proszę i kup tanie podróby tak jak ja to zrobiłem. Pobiegaj w nich i potem pisz o faktach a nie domysłach. Będziesz mógł te konkretne podróby rzetelnie zmieszać z błotem. Inaczej ty jesteś nadal tylko teoretykiem a ja już od wczoraj praktykiem użytkowania konkretnej podróby. Jak dla mnie ma przewaga nad twymi opiniami jest jednoznaczna. Ty nie masz doświadczenia by wydawać takie a nie inne sądy. Powtarzasz slogany.Chyba ze masz jednak takie osobiste doświadczenia. Ja na własnej skórze doświadczam obcowania z tymi konkretnymi podróbami a ty teoretyzujesz. Ja nie namawiam nikogo do takiego ryzykownego zakupu jakiego dokonałem. Pisze jedynie w tym wątku od początku, że zamówiłem nie wiedząc co dostane. Że przysłał Chińczyk szybko więc serwis był dobry. Że but się zgadzał z opisem i z zamówieniem zarówno co do koloru i co do rozmiaru. Wreszcie ze jakość wykonania jest bardzo dobra w odniesieniu do buta oryginalnego z którym również obcowałem. Jak wyleczę lekkie naciągniecie mięśnia uda to pobiegam w nich i wtedy napisze jak się biegało. I jak będzie się biegało do dupy to także to napiszę. Ja tu od początku do końca opisuje fakty a nie domysły. Jak skończysz teoretyzować to chętnie wdam się z Tobą w dalsza dyskusję. Samo pisanie że ten but to syf i na pewno długo nie wytrzyma i itp. nie oparte na żadnym Twym osobistym doświadczeniu i na żadnym fakcie nic nie wnosi. Nikt biorący udział w tym wątku do tej pory nie napisał. Miałem taka podróbę i rozpadła mi się po 2 treningach. Ale prawie wszyscy wieszają psy pisząc ze długo nie pociągną bo tak zapewne będzie. To się dopiero okaże, jeszcze się nie wydarzyło. To tak jakbym ja pisał ze buty w których przebiegłeś 2 maratony to zły wybór był bo inni biegli w innych butach. No bez sensu zupełnie. Tak jak już pisałem jeśli te pseudo Salomony wytrzymają 400 km to będzie dobrze. Więcej nie oczekuje od nich. Wszystko ponad to będzie sukces chińskiej podróby.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

Kolego jak już wcześniej pisałem ale Ty chyba nie doczytałeś.
Mam oryginalne speedcrosy i miałem przyjemność założyć podróby. I po za, że to dziadostwo to po założeniu jest to inny but. Inaczej się w nich chodzi, inaczej leży na nodze itp.
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Precyzyjniej w takim razie. Twoja podróba była dziadowska jak ją na nogę założyłeś. Wrzuć proszę info od kogo ona była żeby inni tacy eksperymentatorzy jak ja się nie nacięli na tego dostawcę jak możesz. No i co dokładnie było do dupy w tym bucie.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

Te buty to dziadostwo. Ty się upierasz się świetny zakup zrobiłeś. Może dla Ciebie są jak speedcrosy. Dla mnie nie.
Ja nie kupię tych butów i radzę żeby inni też nie kupowali bo to gówno.
Mało istotne od kogo. Podróba z aliexpresu.
Może dla Ciebie to jest świetny zakup. I spoko jak będziesz zadowolony.
Większość uważa inaczej niż Ty.
Ja wolę tańsze kalenji niż bajerować się podróbach i wmawiać sobie, że mam takie same jak oryginały tylko za pół ceny.
Awatar użytkownika
AkiTigra
Wyga
Wyga
Posty: 98
Rejestracja: 28 sty 2010, 08:47
Życiówka na 10k: 56:40
Życiówka w maratonie: 5:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tarnovia pisze:Precyzyjniej w takim razie. Twoja podróba była dziadowska jak ją na nogę założyłeś. Wrzuć proszę info od kogo ona była żeby inni tacy eksperymentatorzy jak ja się nie nacięli na tego dostawcę jak możesz. No i co dokładnie było do dupy w tym bucie.
A wierzysz w powtarzalność produkcji u tandeciarzy produkujących podróbki? Na tym polega ich biznes: jak najniższe koszty, brak kontroli jakości. Mają zieloną gumę z odpadów? To zrobią SC3 na zielonej podeszwie. Ching miała gorszy dzień i leciała szwy slalomem na salomonach? No problem. Frajer to kupi. CCC - cena czyni cuda :D

Jestem producentem sprzętu dla psów i wierz mi że jak patrzę na niektóre produkty (np. smycze i obroże) z PRC to miałbym poważne obawy aby prowadzić na tym psa powyżej 5kg wagi, szwy się rozłażą a okucia wyginam w palcach.
Obrazek
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dlatego piszę o mojej parze. Ale generalizowanie typu 'takie" buty to badziewie to również zbyt daleko posunięte wnioski oparte na oględzinach jednej innej pary przez kolegę. Mamy więc w tej chwili opartą na faktach opinię moją i Krzysztofa, które są od siebie na skrajnych pozycjach. Szczerze przyjmuje że kolega faktycznie te podróbki w reku miał. Nie założyłem tematu by promować podróbki tylko by doświadczyć osobiście co można kupić za 30 dolców w Chinach i podzielić się ta wiedza z innymi na forum.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
Awatar użytkownika
WojtekM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1991
Rejestracja: 18 lip 2012, 19:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzionków

Nieprzeczytany post

Go Hard Or Go Home
rudnickir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 723
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nie bardzo rozumiem ludzi chętnych zapłacić za napis na bucie - pomijając już podróbki co w tych Salomonach jest takiego cudownego ?
krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

rudnickir pisze:nie bardzo rozumiem ludzi chętnych zapłacić za napis na bucie - pomijając już podróbki co w tych Salomonach jest takiego cudownego ?
Cudowne nie są. Same nie biegają.
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dla uzupełnienia buty wazą 294 g prawy i 297 g lewy - rozmiar 42. Czubek jest dosyć wąski raczej na szczupłą stopę.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
Ola.M
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2014, 14:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aliexpress to podróbkowo wielkie, więc jeśli nie przeszkadza Ci że dostaniesz podróby a zalezy Ci tylko i wyłacznie na cenie to możesz śmiało brać, ale na oryginalność tych produktów bym nie liczyła.
Awatar użytkownika
javai
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1435
Rejestracja: 17 lis 2009, 15:50
Życiówka na 10k: 0:49:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A nie lepiej oryginały kupić w USA
http://www.runningwarehouse.com/salecat ... ode=SALEMS
Ja się nigdy nie zawiodłem na butach kupionych tam i od kilku lat tylko tam się zaopatruję.
Nie zależy mi na butach z bieżącej kolekcji a przy wyprzedażach wychodzi na prawdę w dobrej cenie no i nie ma zazwyczaj problemów z rozmiarem.
W Polsce mojego rozmiaru jest zawsze jak na lekarstwo.
Po co ja biegam?
ODPOWIEDZ