witam

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
stokrota_81
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2014, 09:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
chciałabym się z Wami przywitać.
Swoją przygodę z bieganiem zaczęłam w styczniu tego roku :usmiech: i biegam nadal z czego jestem bardzo dumna! :usmiech: nie biegam żeby się ścigać, brać udział w maratonach -to nie dla mnie... ja biegam żeby sie odstresować i KOCHAM to uczucie kiedy po godzinie biegania człowiek wraca do domu bez zadyszki z rogalem na ustach! :ble:
uwielbiam ten czas kiedy przemierzam kolejny kilometr -tempo nie jest ważne, ważne jest to że nadal sprawia mi to przyjemność i naważniejsze -nie wiem jak u Was, ale w moim mieście przyjął się taki fajny zwyczaj pozdrawiania się nawzajem przez mijajacych się biegaczy! Fantastyczna sprawa :usmiech:
zatem Kochani
Dzień dobry!
:ble:
New Balance but biegowy
axe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1210
Rejestracja: 04 sie 2014, 16:12
Życiówka na 10k: 46:42
Życiówka w maratonie: 3:56:58
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Pozdrawianie innych biegających to chyba podstawa savoir vivre :) (a np. wędrując po górach też ludzie się pozdrawiają)

--
Axe
Awatar użytkownika
Sammi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 448
Rejestracja: 24 sty 2014, 16:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Opolskie

Nieprzeczytany post

Witaj Stokrotko :oczko: Skoro już biegasz od stycznia to już Ci to weszło w nawyk zapewne i chyba nigdy nie przestaniesz biegać :oczko:

Pozdrawianie biegaczy to podstawa, aczkolwiek Opolscy biegacze nie pozdrawiają, a szkoda. :tonieja:
DawidK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 20 sty 2014, 20:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polanka Wielka koło Oświęcimia.

Nieprzeczytany post

Hej ja również cię witam, mnie też pozdrawiają i biegacze i rowerzyści :usmiech:
Awatar użytkownika
Mama Kin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1178
Rejestracja: 05 cze 2014, 23:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: somewhere else

Nieprzeczytany post

arek686 pisze:Pozdrowienie to takie machnięcie ręką? Bo kilka razy ktoś nieznajomy mi machał i się dziwiłem dlaczego :)
a odmachałeś chociaż?
go get 'em tiger
stokrota_81
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2014, 09:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

:ble: mi jak machają to zawsze mam rogala na ustach i przypomina mi sie motocyklowe "machanie" :ble:
ja macham zawsze, ale skoro jestesmy już przy temecie machania :ble: to powiem Wam, że Faceci machaja częściej niz dziewczyny....
ale może skończmy juz temat "machania" :ble: - pozdrawiania :ble:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 09:02 przez stokrota_81, łącznie zmieniany 2 razy.
axe
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1210
Rejestracja: 04 sie 2014, 16:12
Życiówka na 10k: 46:42
Życiówka w maratonie: 3:56:58
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Bo faceci machając machają "dziewczynie", a nie "biegaczowi" ;-))) a na poważnie to u nas machają sobie wszyscy...poza tymi bardzo skupionymi na treningu, albo robiącymi interwały. EOT.

--
Axe
ODPOWIEDZ