Kolka przy bieganiu???

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Ciawaraz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1812
Rejestracja: 04 maja 2010, 20:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chicago

Nieprzeczytany post

Nie wiem jak to opisać ból pojawia się odrazu po rozpoczęciu biegu po obu stronach zaraz pod zebrAmi może to przepona ?? Ból lekko ustępuje po 30 min biegu po 60 min jest w miarę ok ale koło 90 minuty biegu czuje go ponownie . Może jest to spowodowane przemeczeniem ostatnio dość intensywnie biegam około 80, 90 km tyg wcześniej czegoś takiego nie miałem wszystko było ok tylko teraz gdy kilometraz tyg przekroczył 70 pojawiają się te bóle dodam do tego ze nie jest to spowodowane jedzeniem przed biehlgiem około 5 godz przed nic nie jem . Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co to może być albo jak temu zaradzić był bym wdzięczny za odpowiedz
Train Hard,Win Easy!!
KOMENTARZE
ZwycięscySąZrobieniZczegośCoZnajdujeSieWGlebiNichSamych-PragnienieMarzenieWizjaMuszaMiecWytrzymaloscDoOstatniejMinuty,
MuszaBycTrocheSzybsiMuszaMiecUmiejetnosciIWole
AleWolaMusiBycMocniejszaNizUmiejetnosci 
New Balance but biegowy
HARMONIA 79
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2010, 20:38
Życiówka na 10k: 53 minuty
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kiedyś też miałam bardzo bolesne kolki w jednym i w drugim boku pod żebrami - wiem,że to bardzo nieprzyjemna sprawa i bardzo utrudnia.U mnie ustąpiło jak "zsynchronizowałam" mój oddech podczas biegu - spokojny i nienerwowy zgodny z każdym ruchem - u mnie też związane tyci ze stresem było,ale czytałam gdzieś,że takie objawy dają nie opróżnione jelita---- może się trochę oczyść...
ODPOWIEDZ