Import zaplanowanych treningów z Garmin Training Center do k

Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam!

Mam problem, którego nie umiem rozwiązać - albo sam nie potrafię albo mam zmiany otępienne mózgowia zaburzające tok logicznego myślenia.

Oto sprawa:
1. Ściągnąłem z Runner's World schemat treningowy, który bez problemu zaimportowałem do Garmin Training Center. Treningi pokazały się w kalendarzu, wszystko wygląda OK.
2. Wyeksportowałem treningi do mojego Forerunnera, wszystko wygląda OK, zaplanowane treningi pokazują się w dobrych datach.
3. Ponieważ nie używam Garmin Training Center chciałem zaimportować plan treningów do kalendarza w Garmin Connect. I tu zaczęły się schody. Eksport schematu w Garmin Training z odpowiedzią "tak" na pytanie, czy treningi zaplanować datowo dał w rezultacie pliki tcx lub gpx, których nie da się zaimportować ręcznie do Garmin Connect - wyskakuje komunikat o nieprawidłowości.

Ratujcie, bo mi się nie chce treningów na 3 miesięce ręcznie wpisywać do kalendarza GarminConnect, a chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu, do wglądu rzutem oka, a nie uruchomieniem dodatkowej aplikacji, by móc pamiętać, co robić następnego dnia.
I nie śmiejcie się w razie banalności procedury, gdyż mam swoje lata, komputerem bawię się od połowy lat osiemdziesiątych i mogłem już coś zapomnieć.
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I co - nikt nie pomoże?
Obrazek
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Daj link do tego treningu z RW to zobaczę jak to u mnie pójdzie.
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Hmmm... zaimportowałem do GTC. Ale już tutaj mam zonka, bo fodler z wszystkimi treningami się pojawił ale treningi nie przypisały się do konkretnych dni i tym samym kalendarz w GTC się nie uzupełnił :/
Chyba najlepiej i najszybciej będzie jeśli wyślesz zapytanie do supportu.
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Oczywiście wpisałeś datę zawodów. Z tym, aby się ładnie zaplanowały problemu nie było. W FR610 też się pojawiają jako zaplanowane.
OK, napiszę do supportu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Oczywiście data wpisana.
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na angielskim forum Garmina też nie dali rady ;)
Zobaczymy, co zrobi wsparcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Odpowiedź z Garmina:

Dziekujemy za skontaktowanie sie z Garmin Europe.
Chetnie wyjasnie.
Obawiam sie, ze Garmin Connect nie ma jeszcze tych funkcjonalnosci z planowaniej treningow w kalendarzu. Do tego zastosowania pozostaje Panu tylko Garmin Training Center. Nie bedzie Pan mogl zaimportowac do Garmin Connect planu z Garmin Training Center. Jesli ma Pan/Pani wiecej pytan, prosze dac mi znac, alternatywnie poszukac rozwiazania na naszej stronie internetowej: http://www.garmin.com/pl/support/faq-kana/
Obrazek
ODPOWIEDZ