badanie podoskopowe w Krakowie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
DonFasol
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2005, 11:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Dzień dobry. Tym razem chciałbym zacząć bieganie od...głowy ;)
Dlatego mam pytanko, czy ktoś z Was ma (choćby blade) pojęcie, gdzie w Krakowie można machnąć badanie podoskopowe? Oczywiście prywatnie... Przeglądałem dotychczasowe wątki, ale nie znalazłem odpowiedzi. Wielkie dzięki za każdą informację.
Do zoczyska na trasie! :)
siła = cel i cierpliwość
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
DonFasol
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2005, 11:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Jak się umie liczyć, trzeba liczyć na siebie, dlatego sam sobie odpowiem;)
A wiadomości mam, klasycznie, dwie: dobrą i lepszą.
Ta dobra, to że ponoć od września można będzie zrobić takie badanko przy ul. Krakowskiej 39 (012-4213939), a ta lepsza?
Zadzwoniłem na Prądnicką 10 (012-6332680), do sklepu medycznego Krakowskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego, i tam miła pani twierdzi, że takie badanie można sobie zrobić u nich codziennie, a w dodatku - siedzicie? - ZA DARMO! Może niepotrzebnie o tym piszę, bo zaraz zleci nam się tu pół Poznania :P
Chcąc się upewnić, iż nie chodzi o badanie w ramach NFZ, tłumaczyłem miłej pani, że jestem biegaczem (no a co miałem powiedzieć? Niech starszyzna w łaskawości swej wybaczyć raczy...), i po co mi to badanie. A ona, że do 15 codziennie mam je za friko...
Ech, rozumiem Kolumba! :D
Brawo, Don, świetnie się spisałeś - proponuję, byście od tej inwokacji rozpoczynali posty dziękczynne ;)
F.
siła = cel i cierpliwość
Awatar użytkownika
ulka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 586
Rejestracja: 10 wrz 2002, 19:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Przyznaję, świetnie się spisałeś :)
Może przy okazji pobytu w Krakowie skorzystam.
Tyskie Stowarzyszenie Sportowe
Awatar użytkownika
Bananetti
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2005, 11:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Nieprzeczytany post

Proponuje udać się do Centralnego Laboratorium Przmysłu Obuwniczego, ul Zakopiańska nr 9? nie pamiętam ale zaraz z brzegu idąc ze starówki mają fajny sprzęcik badający rozkład sił na stopie przed doborem wkładki i po, nie wiem jak z kosztami jeśli przyzwoite to na pewno warto - Dział funkcjonalności obuwia www.clpo.com.pl
ODPOWIEDZ